Domů / Total War: Rome II / Kimbrové
Campaign Map
Faction Name Kimbrové |
Campaign main_rome |
Culture rom_Barbarian |
Subculture sc_rom_germanic |
Military Group germanic |
Faction Group rom_faction_group_germanic |
Faction Group
Germánské kmeny
Germánské kmeny jsou neohrožení bojovníci, nesnášejí slabost a svou nezávislost si cení nade vše.
Germánské kmeny jsou neohrožení bojovníci, nesnášejí slabost a svou nezávislost si cení nade vše.
[NOT DISPLAYED] +2 k zabezpečení proti činnosti autoritativních záškodníků
[NOT DISPLAYED] +3 k zabezpečení proti činnosti vychytralých záškodníků
[NOT DISPLAYED] +4 k zabezpečení proti činnosti odhodlaných záškodníků
Noční děs: Může si vždy vybrat, že bude bojovat v noci
Válečnická společnost: +2 k veřejnému pořádku za každou válku vedenou proti sousední frakci
[NOT DISPLAYED] +3 k zabezpečení proti činnosti vychytralých záškodníků
[NOT DISPLAYED] +4 k zabezpečení proti činnosti odhodlaných záškodníků
Noční děs: Může si vždy vybrat, že bude bojovat v noci
Válečnická společnost: +2 k veřejnému pořádku za každou válku vedenou proti sousední frakci
Velitel |
---|
Urození jezdci
(Ger_Noble_Riders) kontaktní jízda
Mistři meče
(Ger_Sword_Masters) kontaktní pěchota
Wodanazova kopí
(Ger_Wodanaz_Spears) pěchota s kopími |
kontaktní pěchota |
Berserkeři
(Ger_Berserkers) kontaktní pěchota
Krvepřísežníci
(Ger_Bloodsworn) kontaktní pěchota
Kroužek odvedenců
(Ger_Club_Levy) kontaktní pěchota
Nosiči kleteb
(Ger_Hex_Bearers) kontaktní pěchota
Rytíři s kulatými štíty
(Ger_Round_Shield_Sword) kontaktní pěchota
Mistři meče
(Ger_Sword_Masters) kontaktní pěchota
Vlčí válečníci
(Ger_Wolf_Warriors) kontaktní pěchota |
střelecká pěchota |
Kimbrijské lučištnice
(Ger_Cimbri_Bowwomen) střelecká pěchota
Koňaři
(Ger_Horse_Runners) střelecká pěchota
Lovci s dlouhými luky
(Ger_Longbow_Hunters) střelecká pěchota
Germánští prakovníci
(Ger_Slingers) střelecká pěchota
Germánská mládež
(Ger_Youths) střelecká pěchota |
pěchota s kopími |
Noční lovci
(Ger_Night_Hunters) pěchota s kopími
Bratři kopí
(Ger_Spear_Brothers) pěchota s kopími
Odvedenci s kopím
(Ger_Spear_Levy) pěchota s kopími
Zeď z oštěpů
(Ger_Spear_Wall) pěchota s kopími
Ženy s oštěpy
(Ger_Spearwomen) pěchota s kopími
Germánští kmenoví válečníci
(Ger_Tribesmen) pěchota s kopími
Wodanazova kopí
(Ger_Wodanaz_Spears) pěchota s kopími |
kontaktní jízda |
Urození jezdci
(Ger_Noble_Riders) kontaktní jízda
Jezdci honu
(Ger_Riders_Hunt) kontaktní jízda |
střelecká jízda |
Germánští jízdní vyzvědači
(Ger_Scout_Riders) střelecká jízda |
obranná artilerie |
Obří germánská balista
(Ger_Giant_Ballista) obranná artilerie
Škorpión na germánské baště
(Ger_Scorpion_Bastion) obranná artilerie
Germánský škorpión (obranný)
(Ger_Scorpion) obranná artilerie |
polní artilerie |
Balista na germánské baště
(Ger_Ballista_Bastion) polní artilerie
Germánská balista
(Ger_Ballista) polní artilerie
Germánský škorpión
(Ger_Cheiroballistra) polní artilerie
Těžký germánský katapult
(Ger_Large_Onager) polní artilerie
Katapult na germánské baště
(Ger_Onager_Bastion) polní artilerie
Germánský katapult
(Ger_Onager) polní artilerie |
Admirál |
Střední střelecká nájezdnická loď - Lovci s dlouhými luky
(Ger_Longbow_Medium_Raider) střelecká loď
Těžká nájezdnická loď - Mistři meče
(Ger_Sword_Heavy_Raider) kontaktní loď |
kontaktní loď |
Střední útočná nájezdnická loď - Krvepřísežníci
(Ger_Club_Medium_Raider) kontaktní loď
Perská útočná tetréra - Bratři kopí
(Ger_Spear_Brothers_Four) kontaktní loď
Útočná nájezdnická loď - Odvedenci s kopím
(Ger_Spear_Raider) kontaktní loď
Těžká nájezdnická loď - Mistři meče
(Ger_Sword_Heavy_Raider) kontaktní loď |
střelecká loď |
Řecká pentéra se střelci - Lovci s dlouhými luky
(Ger_Longbow_Five) střelecká loď
Střední střelecká nájezdnická loď - Lovci s dlouhými luky
(Ger_Longbow_Medium_Raider) střelecká loď
Střelecká nájezdnická loď - Germánští prakovníci
(Ger_Slingers_Raider) střelecká loď |
loď s artilerií |
Římská quinqueréma s lehkou artilerií - Germánská balista (loď)
(Ger_Ballista_Five) loď s artilerií
Římská quinqueréma s artilerií - Germánský katapult (loď)
(Ger_Onager_Five) loď s artilerií |
Myos Hormos
Egypt
Egypt
Memfis
Egypt
Egypt
Alexandrie
Egypt
Egypt
Diospolis
Egypt
Egypt
Thapsus
Libye
Libye
Macomades
Libye
Libye
Leptis Magna
Libye
Libye
Kartágo
Kartágo
Kartágo
Aksum
Axum
Axum
Meroe
Meroe
Meroe
Ptolemais Theron
Blemyové
Blemyové
Burdigala
Akvitáni
Akvitáni
Nemossos
Arvernové
Arvernové
Lemonum
Piktonové
Piktonové
Eudaemon
Himjar
Himjar
Maskat
Maskat
Maskat
Marib
Sába
Sába
Gerrha
Gerrha
Gerrha
Adummatu
Kedarité
Kedarité
Yathrib
Ma'in
Ma'in
Alexandria Arachosia
Arachosie
Arachosie
Kapisene
Arachosie
Arachosie
Artacoana
Arie
Arie
Phrada
Sagartie
Sagartie
Merv
Arie
Arie
Armavir
Arménie
Arménie
Tushpa
Arménie
Arménie
Arsamosata
Arménie
Arménie
Efez
Sardy
Sardy
Pergamon
Pergamon
Pergamon
Pessinus
Sardy
Sardy
Rhodos
Rhodos
Rhodos
Baktra
Baktrie
Baktrie
Eucratideia
Baktrie
Baktrie
Kartuba
Turdetanové
Turdetanové
Gadira
Nové Kartágo
Nové Kartágo
Treverorum
Treveriové
Treveriové
Nemetocenna
Atrebáté
Atrebáté
Nikomédie
Bithynie
Bithynie
Sinop
Pontus
Pontus
Amaseia
Pontus
Pontus
Trapezos
Trapézos
Trapézos
Tanais
Krym
Krym
Fanagorie
Krym
Krym
Panticapaeum
Krym
Krym
Eborakon
Briganté
Briganté
Camulodunon
Icenové
Icenové
Moridunon
Demétové
Demétové
Iska
Dumnoniové
Dumnoniové
Eildon
Kaledonská konfederace
Kaledonská konfederace
Eblana
Ebdaniové
Ebdaniové
Bam
Sagartie
Sagartie
Harmozie
Drangijána
Drangijána
Ibossim
Kartágo
Kartágo
Kart Hadašt
Kartágo
Kartágo
Numantie
Termesťané
Termesťané
Arse
Edetaniové
Edetaniové
Gabala
Ardhan
Ardhan
Phasis
Kolchida
Kolchida
Mccheta
Kartli
Kartli
Namnetum
Namnetové
Namnetové
Bibracte
Haeduové
Haeduové
Cenabum
Karnuté
Karnuté
Kath
Chórezm
Chórezm
Amul
Dahae
Dahae
Tarsus
Seleukovci
Seleukovci
Salamis
Kypr
Kypr
Side
Kypr
Kypr
Medhlan
Insubrové
Insubrové
Genua
Ligurie
Ligurie
Patavium
Venetové
Venetové
Alalie
Etruská liga
Etruská liga
Karalis
Kartágo
Kartágo
Petrodava
Bastarnové
Bastarnové
Malva
Getové
Getové
Sarmizegetusa
Apulijci
Apulijci
Mazaca
Kappadokie
Kappadokie
Samosata
Kappadokie
Kappadokie
Ancyra
Galacie
Galacie
Ikonium
Sardy
Sardy
Pura
Drangijána
Drangijána
Oraea
Drangijána
Drangijána
Bagacum
Nerviové
Nerviové
Vesontio
Sequaniové
Sequaniové
Athény
Athény
Athény
Hierapytna
Knóssos
Knóssos
Sparta
Sparta
Sparta
Casurgis
Bójové
Bójové
Istros
Bójové
Bójové
Delminium
Daorsiové
Daorsiové
Epidamnos
Ardijové
Ardijové
Iader
Dalmátové
Dalmátové
Volterra
Etruská liga
Etruská liga
Řím
Řím
Řím
Ariminum
Etruská liga
Etruská liga
Neapol
Řím
Řím
Kyréna
Kyrenaika
Kyrenaika
Paraitonion
Kyrenaika
Kyrenaika
Augila
Nasamonové
Nasamonové
Ammonium
Kyrenaika
Kyrenaika
Evora
Hispánští Keltové
Hispánští Keltové
Olisipo
Luzitánie
Luzitánie
Apollónie
Epirus
Epirus
Pella
Makedonie
Makedonie
Lárisa
Epirus
Epirus
Flevum
Frísové
Frísové
Tulifurdum
Cheruskové
Cheruskové
Uburzis
Markomani
Markomani
Cosentia
Řím
Řím
Brundisium
Řím
Řím
Lilybaeum
Kartágo
Kartágo
Syrakusy
Syrakusy
Syrakusy
Migdol
Gaetulové
Gaetulové
Dimmidi
Masaesylové
Masaesylové
Iol
Nové Kartágo
Nové Kartágo
Tingis
Nové Kartágo
Nové Kartágo
Gazaca
Atropatené
Atropatené
Ekbatana
Atropatené
Atropatené
Rhaga
Persie
Persie
Hatra
Médie
Médie
Seleukeia
Médie
Médie
Charax
Médie
Médie
Edessa
Seleukovci
Seleukovci
Charmuthas
Nabataea
Nabataea
Jeruzalém
Egypt
Egypt
Petra
Egypt
Egypt
Hegra
Nabataea
Nabataea
Singidunum
Skordiskové
Skordiskové
Segestica
Breucijští
Breucijští
Akink
Eraviskové
Eraviskové
Nisa
Parthie
Parthie
Zadrakarta
Parthava
Parthava
Hecatompylos
Parthava
Parthava
Susia
Parthava
Parthava
Súsy
Persie
Persie
Gor
Persie
Persie
Persepolis
Persie
Persie
Cydamus
Garamantové
Garamantové
Garama
Garamantové
Garamantové
Solokha
Královská Skythie
Královská Skythie
Samandar
Aorsoi
Aorsoi
Olbia
Catiaroiové
Catiaroiové
Siracena
Sirakové
Sirakové
Tolosa
Volkové
Volkové
Massalia
Massilia
Massilia
Octuduron
Helvétové
Helvétové
Noreia
Noriové
Noriové
Koria
Raetia
Raetia
Mons Regius
Aestiové
Aestiové
Galic
Anartové
Anartové
Tur
Budiniové
Budiniové
Gelonus
Roxolani
Roxolani
Sarai
Thyssagetové
Thyssagetové
Aktau
Masagetové
Masagetové
Belz
Lugiové
Lugiové
Budorgis
Lugiové
Lugiové
Ascaucalis
Gótové
Gótové
Alabu
Kimbrové
Kimbrové
Lupfurdum
Svébové
Svébové
Rhougion
Rugiové
Rugiové
Palmýra
Seleukovci
Seleukovci
Dura
Seleukovci
Seleukovci
Týros
Seleukovci
Seleukovci
Antiochie
Seleukovci
Seleukovci
Brigantium
Galicie
Galicie
Aracillum
Kantábrie
Kantábrie
Tarraco
Cessetaniové
Cessetaniové
Terra Incognita
Antheia
Tylis
Tylis
Navissos
Triballové
Triballové
Odessos
Království Odrysů
Království Odrysů
Pulpudeva
Makedonie
Makedonie
Bukhara
Baktrie
Baktrie
Samarkand
Baktrie
Baktrie