Strona główna / Total War: Rome II / Rada plemienna Masesyliów
Campaign Map
Faction Name Rada plemienna Masesyliów |
Campaign main_rome |
Culture rom_Eastern |
Subculture sc_rom_numidian |
Military Group dk_numidian |
Faction Group |
Faction Group
No Effect
Wódz |
---|
Numidyjska szlachta konna
(Afr_Numidian_Noble_Cav) Jazda miotająca
Numidyjska szlachta piesza
(Num_Noble_Infantry) Piechota z włóczniami
Słonie afrykańskie
(dk_num_african_elephants) Słonie
Opancerzone pustynne rydwany
(dk_num_armoured_desert_chariots) Rydwan
Opancerzona jazda numidyjska
(dk_num_armoured_numidian_riders) Jazda szturmowa
Numidyjscy ciężkozbrojni harcownicy
(dk_num_heavy_numidian_skirmishers) Piechota miotająca |
Piechota do walki w zwarciu |
Niewolna piechota
(dk_kush_slave_infantry) Piechota do walki w zwarciu
Pustynna kohorta
(dk_num_desert_cohort) Piechota do walki w zwarciu
Pustynni legioniści
(dk_num_desert_legionaries) Piechota do walki w zwarciu
Getulscy wojownicy plemienni
(dk_num_gaetuli_tribesmen) Piechota do walki w zwarciu
Lekka piechota numidyjska
(dk_num_numidian_light_infantry) Piechota do walki w zwarciu |
Piechota miotająca |
Plemienni procarze
(Afr_Tribal_Slingers) Piechota miotająca
Wojownicy plemienni
(Afr_Tribesmen) Piechota miotająca
Oszczepnicy numidyjscy
(Num_Javelinmen) Piechota miotająca
Numidyjscy ciężkozbrojni harcownicy
(dk_num_heavy_numidian_skirmishers) Piechota miotająca |
Piechota z włóczniami |
Numidyjska szlachta piesza
(Num_Noble_Infantry) Piechota z włóczniami
Numidyjscy włócznicy
(Num_Spear) Piechota z włóczniami
Opancerzeni włócznicy numidyjscy
(dk_num_armoured_numidian_spearmen) Piechota z włóczniami
Pustynna milicja
(dk_num_desert_vigiles) Piechota z włóczniami |
Jazda do walki w zwarciu |
Opancerzeni jeźdźcy pustyni
(dk_afr_armoured_desert_cavalry) Jazda do walki w zwarciu
Jeźdźcy pustyni
(dk_afr_desert_cavalry) Jazda do walki w zwarciu
Jeźdźcy pustyni - legioniści
(dk_num_desert_legionary_cavalry) Jazda do walki w zwarciu |
Jazda miotająca |
Numidyjska kawaleria
(Afr_Numidian_Cav) Jazda miotająca
Numidyjska szlachta konna
(Afr_Numidian_Noble_Cav) Jazda miotająca
Opancerzona kawaleria numidyjska
(dk_num_armoured_numidian_cavalry) Jazda miotająca
Getulscy harcownicy konni
(dk_num_gaetuli_horse_skirmishers) Jazda miotająca |
Jazda szturmowa |
Opancerzona jazda numidyjska
(dk_num_armoured_numidian_riders) Jazda szturmowa
Numidyjska jazda
(dk_num_numidian_riders) Jazda szturmowa |
Rydwan |
Pustynne rydwany
(dk_afr_desert_chariots) Rydwan
Opancerzone pustynne rydwany
(dk_num_armoured_desert_chariots) Rydwan |
Słonie |
Słonie afrykańskie
(dk_num_african_elephants) Słonie |
Artyleria stacjonarna |
Olbrzymia afrykańska balista
(Afr_Giant_Ballista) Artyleria stacjonarna
Afrykański skorpion bastionowy
(Afr_Scorpion_Bastion) Artyleria stacjonarna
Afrykański skorpion (rozstawiony)
(Afr_Scorpion) Artyleria stacjonarna |
Artyleria polowa |
Afrykańska balista bastionowa
(Afr_Ballista_Bastion) Artyleria polowa
Afrykańska balista
(Afr_Ballista) Artyleria polowa
Afrykański skorpion
(Afr_Cheiroballistra) Artyleria polowa
Afrykański ciężki onager
(Afr_Large_Onager) Artyleria polowa
Afrykański onager bastionowy
(Afr_Onager_Bastion) Artyleria polowa
Afrykański onager
(Afr_Onager) Artyleria polowa |
Dowódca floty |
Triera ze skorpionem - Plemienni procarze
(Afr_Slingers_Three_Scorpio) Okręty miotające
Heksera szturmowa - Numidyjska szlachta piesza
(Num_Noble_Six) Okręty szturmowe
Pentera z wieżą - Numidyjscy ciężkozbrojni harcownicy
(dk_num_heavy_skirmishers_tower_five) Okręty miotające |
Okręty szturmowe |
Heksera szturmowa - Numidyjska szlachta piesza
(Num_Noble_Six) Okręty szturmowe
Diera ogniowa - Numidyjscy włócznicy
(Num_Spear_Two_Fire_Pots) Okręty szturmowe
Diera szturmowa - Numidyjscy włócznicy
(Num_Spear_Two) Okręty szturmowe |
Okręty miotające |
Triera ze skorpionem - Plemienni procarze
(Afr_Slingers_Three_Scorpio) Okręty miotające
Triera miotająca - Plemienni procarze
(Afr_Slingers_Three) Okręty miotające
Pentera miotająca - Numidyjscy ciężkozbrojni harcownicy
(dk_num_heavy_skirmishers_five) Okręty miotające
Pentera z wieżą - Numidyjscy ciężkozbrojni harcownicy
(dk_num_heavy_skirmishers_tower_five) Okręty miotające
Hemiolia desantowa - Oszczepnicy numidyjscy
(dk_num_javelinmen_one) Okręty miotające
Trihemiolia pościgowa - Oszczepnicy numidyjscy
(dk_num_javelinmen_two) Okręty miotające |
Okręty artyleryjskie |
Lekka pentera artyleryjska - Afrykańska balista (okrętowa)
(Afr_Ballista_Five) Okręty artyleryjskie
Pentera artyleryjska - Afrykański onager (okrętowy)
(Afr_Onager_Five) Okręty artyleryjskie |
Myos Hormos
Egipt
Egipt
Memphis
Egipt
Egipt
Alexandria
Egipt
Egipt
Diospolis
Egipt
Egipt
Thapsus
Libia
Libia
Macomades
Libia
Libia
Lepcis
Libia
Libia
Carthago
Kartagina
Kartagina
Aksum
Aksum
Aksum
Meroe
Meroe
Meroe
Ptolemais Theron
Blemmjowie
Blemmjowie
Burdigala
Wiwiskowie
Wiwiskowie
Nemossos
Arwernowie
Arwernowie
Lemonum
Piktonowie
Piktonowie
Eudaemon
Himjarytowie
Himjarytowie
Maas-gat
Maskat
Maskat
Marib
Saba
Saba
Gerrha
Gerrhea
Gerrhea
Adummatu
Kedarowie
Kedarowie
Yathrib
Ma'in
Ma'in
Alexandria Arachosia
Arachozja
Arachozja
Kapisene
Arachozja
Arachozja
Artacoana
Aria
Aria
Phrada
Sagartia
Sagartia
Merv
Aria
Aria
Armavir
Armenia
Armenia
Tushpa
Armenia
Armenia
Arsamosata
Armenia
Armenia
Ephesus
Sardes
Sardes
Pergamon
Pergamon
Pergamon
Pessinus
Sardes
Sardes
Rhodos
Rodos
Rodos
Baktra
Baktria
Baktria
Eucratideia
Baktria
Baktria
Kartuba
Turdetanowie
Turdetanowie
Gadira
Nowa Kartagina
Nowa Kartagina
Treverorum
Trewerowie
Trewerowie
Nemetocenna
Atrebartowie
Atrebartowie
Nicomedia
Bitynia
Bitynia
Sinope
Pont
Pont
Amaseia
Pont
Pont
Trapezos
Trapezunt
Trapezunt
Tanais
Kimmeria
Kimmeria
Phanagoria
Kimmeria
Kimmeria
Panticapaeum
Kimmeria
Kimmeria
Eborakon
Brygantowie
Brygantowie
Camulodunum
Icenowie
Icenowie
Moridunon
Demetowie
Demetowie
Iska
Dumnonowie
Dumnonowie
Eildon
Kaledonowie
Kaledonowie
Eblana
Eblanowie
Eblanowie
Bam
Sagartia
Sagartia
Harmozja
Drangiana
Drangiana
Ibossim
Kartagina
Kartagina
Qart Hadasht
Kartagina
Kartagina
Numantia
Arewakowie
Arewakowie
Arse
Edetanowie
Edetanowie
Gabala
Ardhan
Ardhan
Phasis
Kolchida
Kolchida
Mtskheta
Kartliowie
Kartliowie
Namnetum
Namnetowie
Namnetowie
Bibracte
Eduowie
Eduowie
Cenabum
Karnutowie
Karnutowie
Kath
Chorasmowie
Chorasmowie
Amul
Dahowie
Dahowie
Tarsus
Seleucydzi
Seleucydzi
Salamis
Cypr
Cypr
Side
Cypr
Cypr
Medhlan
Insubrowie
Insubrowie
Genua
Liguria
Liguria
Patavium
Wenetowie
Wenetowie
Alalia
Liga Etruska
Liga Etruska
Karalis
Kartagina
Kartagina
Petrodava
Bastarnowie
Bastarnowie
Malva
Getowie
Getowie
Zarmizegetusa
Apulijczycy
Apulijczycy
Mazaca
Kapadocja
Kapadocja
Samosata
Kapadocja
Kapadocja
Ancyra
Galacja
Galacja
Iconium
Sardes
Sardes
Pura
Drangiana
Drangiana
Oraea
Drangiana
Drangiana
Bagacum
Nerwiowie
Nerwiowie
Vesontio
Sekwanowie
Sekwanowie
Athenai
Ateny
Ateny
Hierapytna
Knossos
Knossos
Sparta
Sparta
Sparta
Casurgis
Bojowie
Bojowie
Istros
Bojowie
Bojowie
Delminium
Daorsowie
Daorsowie
Epidamnos
Ardiajowie
Ardiajowie
Iader
Dalmatowie
Dalmatowie
Velathri
Liga Etruska
Liga Etruska
Roma
Rzym
Rzym
Ariminum
Liga Etruska
Liga Etruska
Neapolis
Rzym
Rzym
Cyrena
Cyrenajka
Cyrenajka
Paraitonion
Cyrenajka
Cyrenajka
Augila
Nasamonowie
Nasamonowie
Ammonium
Cyrenajka
Cyrenajka
Ebora
Celtykowie
Celtykowie
Olisipo
Luzytanie
Luzytanie
Apollonia
Epir
Epir
Pella
Macedonia
Macedonia
Larissa
Epir
Epir
Flevum
Fryzowie
Fryzowie
Tulifurdum
Cheruskowie
Cheruskowie
Uburzis
Markomanowie
Markomanowie
Cosentia
Rzym
Rzym
Brundisium
Rzym
Rzym
Lilybaeum
Kartagina
Kartagina
Syracusae
Syrakuzy
Syrakuzy
Migdol
Getulowie
Getulowie
Dimmidi
Masesyliowie
Masesyliowie
Iol
Nowa Kartagina
Nowa Kartagina
Tingis
Nowa Kartagina
Nowa Kartagina
Gazaca
Media Atropatene
Media Atropatene
Ekbatana
Media Atropatene
Media Atropatene
Rhaga
Persja
Persja
Hatra
Media
Media
Seleucja
Media
Media
Charax
Media
Media
Edessa
Seleucydzi
Seleucydzi
Charmuthas
Nabatejczycy
Nabatejczycy
Jerozolima
Egipt
Egipt
Petra
Egipt
Egipt
Hegra
Nabatejczycy
Nabatejczycy
Singidun
Skordyskowie
Skordyskowie
Segestica
Breukowie
Breukowie
Akink
Erawiskowie
Erawiskowie
Nisa
Partia
Partia
Zadrakarta
Partawa
Partawa
Hecatompylos
Partawa
Partawa
Susia
Partawa
Partawa
Susa
Persja
Persja
Gor
Persja
Persja
Persepolis
Persja
Persja
Cydamus
Garamantowie
Garamantowie
Garama
Garamantowie
Garamantowie
Sołocha
Scytowie Królewscy
Scytowie Królewscy
Samandar
Aorsowie
Aorsowie
Olbia
Katiarzy
Katiarzy
Siracena
Syrakowie
Syrakowie
Tuluza
Wolkowie
Wolkowie
Massalia
Massalia
Massalia
Octuduron
Helwetowie
Helwetowie
Noreia
Nori
Nori
Koria
Recja
Recja
Mons Regius
Estiowie
Estiowie
Galic
Anartowie
Anartowie
Tur
Budynowie
Budynowie
Gelonos
Roksolanie
Roksolanie
Saraj
Tyssagetowie
Tyssagetowie
Aktau
Massageci
Massageci
Belz
Lugiowie
Lugiowie
Budorgis
Lugiowie
Lugiowie
Ascaucalis
Gutonowie
Gutonowie
Alabu
Cymbrowie
Cymbrowie
Lupfurdum
Swebowie
Swebowie
Rhougion
Rugiowie
Rugiowie
Palmyra
Seleucydzi
Seleucydzi
Dura
Seleucydzi
Seleucydzi
Tyros
Seleucydzi
Seleucydzi
Antiochia
Seleucydzi
Seleucydzi
Brigantium
Galatowie
Galatowie
Aracillum
Kantabrowie
Kantabrowie
Tarragona
Cessetanowie
Cessetanowie
Terra Incognita
Antheia
Tylis
Tylis
Navissos
Tryballowie
Tryballowie
Odessos
Królestwo Odrysów
Królestwo Odrysów
Pulpudeva
Macedonia
Macedonia
Bukhara
Baktria
Baktria
Marakanda
Baktria
Baktria