Domů / Divide et Impera / Germánští povstalci
Campaign Map
Faction Name Germánští povstalci |
Campaign main_rome |
Culture rom_Barbarian |
Subculture sc_rom_germanic |
Military Group germanic |
Faction Group |
Faction Group
No Effect
Velitel |
---|
Urození jezdci
(Ger_Noble_Riders) Kontaktní jízda
Mistři meče
(Ger_Sword_Masters) Kontaktní pěchota
Bastarnoz Slaganz
(Ger_Herunautoz) Kontaktní pěchota
Kuningaz Beryanoz
(Ger_Thegnoz_Drugule) Pěchota s kopími
Herusku Dugunthiz
(Ger_Xorjonoz_Dreugondijoz) Pěchota s kopími |
Kontaktní pěchota |
Pictone Neitos
(AOR_1_Pictone_Painted_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Sikeliotai Pezoi
(AOR_10_Greek_Marines) Kontaktní pěchota
Pezoi Brettioi
(AOR_10_Sicily_Bruttian_Infantry) Kontaktní pěchota
Keltohellenikoi Thorakitai
(AOR_11_Celto_Hellenic_Infantry) Kontaktní pěchota
Clona Tekonac
(AOR_12_North_Iberian_Axemen) Kontaktní pěchota
Milites Ilergetum
(AOR_12_North_Iberian_Illergetan_Soldiers) Kontaktní pěchota
Loricati Scutarii
(AOR_13_South_Iberian_Loricati) Kontaktní pěchota
Scutarii
(AOR_13_South_Iberian_Scutarii) Kontaktní pěchota
Dorkim Lybim Kbedim
(AOR_15_Late_Libyan_Infantry) Kontaktní pěchota
Dorkim Lybim
(AOR_15_Libyan_Infantry) Kontaktní pěchota
Aithiopikoi Pelekuphoroi
(AOR_18_axum_nobles) Kontaktní pěchota
Eklektoi Aithiopikoi
(AOR_18_ethiopian_shock_infantry) Kontaktní pěchota
Mistophoroi Kushitoi
(AOR_18_kushite_tribal_warriors) Kontaktní pěchota
Corio Runo
(AOR_2_Britannic_Ambushers) Kontaktní pěchota
Calawre
(AOR_2_Casse_Champions) Kontaktní pěchota
Silurae Birnai
(AOR_2_Siluri_Warband) Kontaktní pěchota
Tabargan Suguda
(AOR_26_Bac_Axemen) Kontaktní pěchota
Skythioi Pezoi
(AOR_28_Scythian_Warriors) Kontaktní pěchota
Thrakioi Rhomphaiaphoroi
(AOR_28_Thracian_Warriors) Kontaktní pěchota
Phrygioi Sagarisphoroi
(AOR_29_phrygian_axemen) Kontaktní pěchota
Bataroas
(AOR_3_Gallic_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Cladio Argos
(AOR_30_Galatian_Chosen_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Catuiros Calgo
(AOR_30_Galatian_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Curoas
(AOR_30_Galatian_Warriors) Kontaktní pěchota
Catuiros Calgo
(AOR_31_Galatian_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Kilikioi Haploi
(AOR_32_Cilician_Levies) Kontaktní pěchota
Kares Pezoi
(AOR_33_Karian_Axemen) Kontaktní pěchota
Skiritai Machairaphoroi
(AOR_35_Skiritai_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Dardanioi Sicaphoroi
(AOR_37_dardanioi_sicabearers) Kontaktní pěchota
Illyrioi Grosphomachoi
(AOR_37_Illyrian_Coastal_Levies) Kontaktní pěchota
Agrianoi Pelekophoroi
(AOR_38_Agrianian_Assault_Infantry) Kontaktní pěchota
Cordinau Orca
(AOR_38_Scordisci_Elite_Infantry) Kontaktní pěchota
Galathraikes
(AOR_38_Thrace_Gallo_Thracian_Warriors) Kontaktní pěchota
Thrakioi Pezoi
(AOR_38_Thracian_Warriors) Kontaktní pěchota
Thyni Rhomphaiaphoroi
(AOR_38_thyni_romphaiaphoroi) Kontaktní pěchota
Daki Drepanephoroi
(AOR_39_Dacian_Falxmen) Kontaktní pěchota
Mishteret Izrahim
(AOR_40_Corsican_Coastal_Levies) Kontaktní pěchota
Dreugulozez Brunjadoi
(AOR_5_Germanic_Heavy_Infantry) Kontaktní pěchota
Herunautoz
(AOR_5_Germanic_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Herunautoz
(AOR_6_Germanic_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Kartveli Dashnit Meombrebi
(AOR_62_Georgian_Medium_Swordmen) Kontaktní pěchota
Kartvelebi Dashna-Mebrdzolebi
(AOR_62_Georgian_Sword) Kontaktní pěchota
Kluddacorii
(AOR_7_Alpine_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Apulii Extraordinarii
(AOR_9_Apulian_Infantry) Kontaktní pěchota
Ensiferi Italici Reformati
(AOR_9_Italian_Late_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Ensiferi Italici
(AOR_9_Italian_Swordsmen) Kontaktní pěchota
Taurisci Securiferi
(AOR_9_Italy_Taurisci_Axemen) Kontaktní pěchota
Berserkeři
(Ger_Berserkers) Kontaktní pěchota
Hildisvini
(Ger_Dreugulozez_Brunjadoi) Kontaktní pěchota (Ger_early noble_swordsmen) Kontaktní pěchota
Korodrougos
(Ger_Korodrougos) Kontaktní pěchota
Niwjaz Herunoudozez
(Ger_late_noble_swordsmen) Kontaktní pěchota
Noční lovci
(Ger_Night_Hunters) Kontaktní pěchota
Slaganz
(Ger_Sloxonez) Kontaktní pěchota
Mistři meče
(Ger_Sword_Masters) Kontaktní pěchota
Herusku Druthinaz
(Ger_Xerunoudozez) Kontaktní pěchota
Hildisvini
(Bar_Marine_Germ) Kontaktní pěchota
Druthinaz
(Bar_Marine_Heavy_Germ) Kontaktní pěchota
Local Citizens
(GAR_Gre_Armed_Citizens_Foreign) Kontaktní pěchota
Local Townsfolk
(GAR_Eas_Armed_Townsfolk_Foreign) Kontaktní pěchota
Local Citizens
(GAR_Ita_Armed_Citizens_Foreign) Kontaktní pěchota
Germanic Warriors
(GAR_Ger_Garrisoned_Warriors) Kontaktní pěchota
Germanic Axemen
(GAR_Ger_Veteran_Axemen) Kontaktní pěchota |
Střelecká pěchota |
Balroae
(AOR_1_Caledonian_Skirmishers) Střelecká pěchota
Gastraphetes
(AOR_10_Crossbows) Střelecká pěchota
Kestrosphendones
(AOR_10_Dart_Slingers) Střelecká pěchota
Sikelioi Sphendonetai
(AOR_10_Italian_Slingers) Střelecká pěchota
Aichmetai Leukanoi
(AOR_10_Sicily_Lucanian_Light_Infantry) Střelecká pěchota
Clona Gosnasio
(AOR_12_North_Iberian_Skirmishers) Střelecká pěchota
Iberi Funditores
(AOR_13_South_Iberian_Slingers) Střelecká pěchota
Mitnag'him Numidim
(AOR_14_Numidian_Javelinmen) Střelecká pěchota
Qala'im Numidim
(AOR_14_Numidian_Slingers) Střelecká pěchota
Mitnagsim Lybim
(AOR_15_Libyan_Javelinmen) Střelecká pěchota
Mitnagsim Lybim
(AOR_16_African_Javelinmen) Střelecká pěchota
Qala'im Garamantim
(AOR_16_Garamantine_Slingers) Střelecká pěchota
Machimoi Toxotai
(AOR_17_Egyptian_Archers) Střelecká pěchota
Blemmyai Toxotai
(AOR_18_blemmyes_archers) Střelecká pěchota
Meroi Toxotai
(AOR_18_meroe_archers) Střelecká pěchota
Aithiopikoi Toxotai
(AOR_18_Nubian_Archers) Střelecká pěchota
Ioudaioi Sphendonetai
(AOR_19_Jewish_Slingers) Střelecká pěchota
Corio Telamon
(AOR_2_Briton_Slingers) Střelecká pěchota
Toxotai Syriakoi
(AOR_21_Syrian_Heavy_Archers) Střelecká pěchota
Thanvare Madaen
(AOR_22_Mesopotamian_Archers) Střelecká pěchota
Peltastai Indohellenikoi
(AOR_23_hellenic_peltasts) Střelecká pěchota
Thanvare Payahdag
(AOR_23_Persian_Archers) Střelecká pěchota
Armenikoi Toxotai
(AOR_25_Armenian_Archers) Střelecká pěchota
Thanvare Suguda
(AOR_26_Bac_Archer_Spearmen) Střelecká pěchota
Zubindar-i Suguda
(AOR_26_Bac_Javelinmen) Střelecká pěchota
Skythioi Toxotai
(AOR_27_Scythian_Archers) Střelecká pěchota
Paya Hinam Dunai Purma
(AOR_27_Subeshi_Archers) Střelecká pěchota
Skythioi Toxotai
(AOR_28_Scythian_Archers) Střelecká pěchota
Skythioi Kataikoi Toxotai
(AOR_28_Scythian_Foot_Archers) Střelecká pěchota
Skythioi Peltastai
(AOR_28_Scythian_Skirmishers) Střelecká pěchota
Thrakioi Basilikoi Peltastai
(AOR_28_Thracian_Heavy_Peltasts) Střelecká pěchota
Thrakioi Peltastai
(AOR_28_Thracian_Peltasts) Střelecká pěchota
Pontikoi Toxotai
(AOR_29_Pontic_Archers) Střelecká pěchota
Aeudi Gaeroas
(AOR_3_Gallic_Skirmishers) Střelecká pěchota
Kilikioi Peltastai
(AOR_32_Cilician_Peltasts) Střelecká pěchota
Mysoi Sphendonetai
(AOR_33_Mysian_Slingers) Střelecká pěchota
Kretai Toxotai
(AOR_34_Cretan_Archers) Střelecká pěchota
Skiritai Peltastai
(AOR_35_Skiritai_Peltasts) Střelecká pěchota
Macedonikoi Euzonoi
(AOR_36_Greek_Light_Peltasts) Střelecká pěchota
Agrianoi Peltastai
(AOR_38_Agrianian_Axemen) Střelecká pěchota
Maedi Peltastai
(AOR_38_maedi_peltastai) Střelecká pěchota
Thrakioi Peltastai
(AOR_38_Thracian_Peltasts) Střelecká pěchota
Sotaroas Argos
(AOR_4_Belgae_Hunters) Střelecká pěchota
Pelliti Velites
(AOR_40_corsican_javeliners) Střelecká pěchota
Kasatim Shardanim
(AOR_40_Sardinian_Archers) Střelecká pěchota
Baleares Funditores
(AOR_41_Balearic_Slingers) Střelecká pěchota
Rhodioi Sphendonetai
(AOR_42_Rhodian_Slingers) Střelecká pěchota
Sauromatae Fistaeg Fat Aexsdzhytae
(AOR_43_Sarmatian_Archers) Střelecká pěchota
Skutjanz
(AOR_5_Germanic_Hunters) Střelecká pěchota
Skutjanz
(AOR_6_Germanic_Hunters) Střelecká pěchota
Kovkasi Lernain Netadzik
(AOR_62_Caucasian_Archers) Střelecká pěchota
Gaeroas Liguriae
(AOR_8_Ligurian_Skirmishers) Střelecká pěchota
Krvepřísežníci
(Ger_Bloodsworn) Střelecká pěchota
Kroužek odvedenců
(Ger_Club_Levy) Střelecká pěchota
Lovci s dlouhými luky
(Ger_Longbow_Hunters) Střelecká pěchota
Germánští prakovníci
(Ger_Slingers) Střelecká pěchota
Germánská mládež
(Ger_Youths) Střelecká pěchota
Druthiz
(Bar_Mar_Missile_Germ) Střelecká pěchota
Local Archers
(GAR_Gre_Local_Archers_Foreign) Střelecká pěchota
Local Archers
(GAR_Eas_Local_Archers_Foreign) Střelecká pěchota
Local Slingers
(GAR_Ita_Citizen_Javelinmen_Foreign) Střelecká pěchota
Germanic Hunters
(GAR_Ger_Local_Hunters) Střelecká pěchota |
Pěchota s píkami |
Massaloi Hoplitai
(AOR_11_Massalian_Hoplites) Pěchota s píkami
Massaloi Thorakitai Hoplitai
(AOR_11_Massalian_Thorax_Hoplites) Pěchota s píkami
Shipri Tukul
(AOR_22_Babylonian_Spears) Pěchota s píkami
Skythioi Hoplitai
(AOR_28_Scythian_Hoplites) Pěchota s píkami
Chalyboi Doryphoroi
(AOR_29_chalybes_spearmen) Pěchota s píkami
Kypros Ekdromoi Hoplitai
(AOR_32_Cypriot_Light_Hoplites) Pěchota s píkami
Erin-mesh Uriki
(AOR_33_akkadian_elite_guards) Pěchota s píkami
Ephesoi Phalangitai
(AOR_33_Ephesian_Pikemen) Pěchota s píkami
Athenai Hoplitai
(AOR_35_Athenian_Hoplites) Pěchota s píkami
Athenai Thorakitai Hoplitai
(AOR_35_Athenian_Thorax_Hoplites) Pěchota s píkami
Korinthoi Epistratoi Hoplitai
(AOR_35_Greek_Levies) Pěchota s píkami
Korinthoi Ekdromoi Hoplitai
(AOR_35_Greek_Light_Hoplites) Pěchota s píkami
Spartiatai Hoplitai
(AOR_35_Spartan_Hoplites) Pěchota s píkami
Spartiatai Thorakitai Hoplitai
(AOR_35_Spartan_Thorax_Hoplites) Pěchota s píkami
Thessalikoi Epistratoi Hoplitai
(AOR_36_Greek_Levies) Pěchota s píkami
Thessalikoi Ekdromoi Hoplitai
(AOR_36_Greek_Light_Hoplites) Pěchota s píkami
Macedonikoi Phalangitai
(AOR_36_Greek_Pikemen) Pěchota s píkami
Illyrioi Hoplitai
(AOR_37_Illyrian_Hoplites) Pěchota s píkami
Tarantinoi Ekdromoi Hoplitai
(AOR_44_Greek_Light_Hoplites) Pěchota s píkami
Tarantinoi Leukaspidai
(AOR_44_Tarantine_White_Shield_Pike) Pěchota s píkami
Kampanioi Hoplitai
(AOR_9_Campanian_Hoplites) Pěchota s píkami
Leukanoi Hoplitai
(AOR_9_lucanian_hoplites) Pěchota s píkami
Markamannoz Speutagardaz
(Ger_Speudogordoz) Pěchota s píkami
Local Citizen Militia
(GAR_Gre_Citizen_Militia_Foreign) Pěchota s píkami |
Pěchota s kopími |
Pictone Lugoae
(AOR_1_Caledonian_Levies) Pěchota s kopími
Sikeliotai Pantodapoi
(AOR_10_Greek_Colonist_Levies) Pěchota s kopími
Sikelioi Milites
(AOR_10_Italian_Levies) Pěchota s kopími
Lugoae Vocontae
(AOR_11_Celtic_Levies) Pěchota s kopími
Massaloi Pantodapoi
(AOR_11_Greek_Colonist_Levies) Pěchota s kopími
Gestikapoinann
(AOR_12_North_Iberian_Levies) Pěchota s kopími
Scortamareva
(AOR_12_North_Iberian_Medium_Spearmen) Pěchota s kopími
Iberi Milites
(AOR_13_South_Iberian_Levies) Pěchota s kopími
Mishteret Lybim
(AOR_15_Libyan_Levies) Pěchota s kopími
Mishteret Lybim
(AOR_16_African_Levies) Pěchota s kopími
Dorkim Garamantim
(AOR_16_Garamantine_Levies) Pěchota s kopími
Machimoi
(AOR_17_Egyptian_Levies) Pěchota s kopími
Hanatim Kushim
(AOR_18_Ethiopian_Levies) Pěchota s kopími
Meroi Aichmetai
(AOR_18_meroe_spearmen) Pěchota s kopími
Ioudaioi Taxeis
(AOR_19_Jewish_Levies) Pěchota s kopími
Judaioi Thureophoroi
(AOR_19_judean_thureophoroi) Pěchota s kopími
Arabioi Katadromeis
(AOR_20_arabian_auxiliaries) Pěchota s kopími
Erinamesh Ana-Arabim
(AOR_20_Arabian_Levies) Pěchota s kopími
Pantodapoi Syriakoi
(AOR_21_Syrian_Levies) Pěchota s kopími
Gund-i Madaen
(AOR_22_Mesopotamian_Levies) Pěchota s kopími
Thureophoroi Indohellenikoi
(AOR_23_hellenic_medium_inf) Pěchota s kopími
Gund-i Palta
(AOR_23_Persian_Levies) Pěchota s kopími
Gund-i Nizagan
(AOR_24_Parthian_Levies) Pěchota s kopími
Armenikoi Epistratoi Doriphoroi
(AOR_25_Armenian_Levies) Pěchota s kopími
Baktrioi Pantodapoi
(AOR_26_Baktrian_Levies) Pěchota s kopími
Roxolanoi Haploi
(AOR_27_Roxolani_Levies) Pěchota s kopími
Albanoi Doryphoroi
(AOR_28_Protoslav_Levies) Pěchota s kopími
Pontikoi Haploi
(AOR_29_Pontic_Levies) Pěchota s kopími
Aeudi Lugoae
(AOR_3_Gallic_Levies) Pěchota s kopími
Gaelaiche
(AOR_3_Gallic_Medium_Spearmen) Pěchota s kopími
Galatai Lugoae
(AOR_30_Galatian_Levies) Pěchota s kopími
Kappadokioi Haploi
(AOR_31_Cappadocian_Levies) Pěchota s kopími
Galatai Lugoae
(AOR_31_Galatian_Levies) Pěchota s kopími
Phrygioi Pantodapoi
(AOR_33_Phrygian_Levies) Pěchota s kopími
Kretai Haploi
(AOR_34_Cretan_Levies) Pěchota s kopími
Korinthoi Thureophoroi
(AOR_35_Greek_Thureos_Spears) Pěchota s kopími
Thessalikoi Thureophoroi
(AOR_36_Greek_Thureos_Spears) Pěchota s kopími
Illyrioi Thureophoroi
(AOR_37_Illyrian_Thureos_Spears) Pěchota s kopími
Krobyzoi Thureophoroi
(AOR_38_krobyzi_spearmen) Pěchota s kopími
Daki Epistratoi Doryphoroi
(AOR_39_Dacian_Levies) Pěchota s kopími
Eburonae Lugoae
(AOR_4_Belgae_Levies) Pěchota s kopími
Batacorii
(AOR_4_Belgae_Spearmen) Pěchota s kopími
Dorkim Shardanim
(AOR_40_Sardinian_Levies) Pěchota s kopími
Baleares Milites
(AOR_41_Balearic_Levies) Pěchota s kopími
Voinu
(AOR_43_Baltic_Levies) Pěchota s kopími
Tarantinoi Pantodapoi
(AOR_44_Greek_Colonist_Levies) Pěchota s kopími
Tarantinoi Thureophoroi
(AOR_44_Greek_Thureos_Spears) Pěchota s kopími
Gaizoz Frije
(AOR_6_Germanic_Levies) Pěchota s kopími
Kavakaza Sparabara
(AOR_62_Caucasian_Levies) Pěchota s kopími
Noricene Lugoae
(AOR_7_Alpine_Levies) Pěchota s kopími
Appea Gaedotos
(AOR_7_Alpine_Phalanx) Pěchota s kopími
Lugoae Liguriae
(AOR_8_Ligurian_Levies) Pěchota s kopími
Gaemile Liguriae
(AOR_8_Ligurian_Spearmen) Pěchota s kopími
Italici Milites
(AOR_9_Italian_Levies) Pěchota s kopími
Mamertinoi Doryphoroi
(AOR_9_Mamertine_Spearmen) Pěchota s kopími
Gaisolitho Aljod
(Ger_Gaisolitho_Aljod) Pěchota s kopími
Hattisku Framannoz
(Ger_Gaizoz_Frije) Pěchota s kopími
Kwadoz Dugunthiz
(Ger_Herthaganautoz) Pěchota s kopími
Bratři kopí
(Ger_Spear_Brothers) Pěchota s kopími
Odvedenci s kopím
(Ger_Spear_Levy) Pěchota s kopími
Kuningaz Beryanoz
(Ger_Thegnoz_Drugule) Pěchota s kopími
Germánští členové kmene
(Ger_Tribesmen) Pěchota s kopími
Wotanovi kopiníci
(Ger_Wodanaz_Spears) Pěchota s kopími
Nakwadaz
(Ger_Woithiz_Watha) Pěchota s kopími
Hattisku Jugunthiz
(Ger_Worgozez) Pěchota s kopími
Herusku Dugunthiz
(Ger_Xorjonoz_Dreugondijoz) Pěchota s kopími
Local Militia
(GAR_Eas_Local_Militia_Foreign) Pěchota s kopími
Local Town Guard
(GAR_Ita_Town_Guard_Foreign) Pěchota s kopími
Germanic Townsfolk
(GAR_Ger_Armed_Townsfolk) Pěchota s kopími
Germanic Tribesmen
(GAR_Ger_Tribesmen) Pěchota s kopími |
Kontaktní jízda |
Vocontae Epos
(AOR_11_Celtic_Light_Cavalry) Kontaktní jízda
Ambakaro Epones
(AOR_12_North_Iberian_Medium_Cavalry) Kontaktní jízda
Curisi
(AOR_13_South_Iberian_Cavalry) Kontaktní jízda
Machimoi Hippeis
(AOR_17_Egyptian_Cavalry) Kontaktní jízda
Aithiopikoi Hippakontistai
(AOR_18_Ethiopian_Horse_Skirmishers) Kontaktní jízda
Myrcharn
(AOR_2_Casse_Light_Cavalry) Kontaktní jízda
Taxilan Agema
(AOR_23_iranian_heavy_cav) Kontaktní jízda
Kamboja Asvaka Ksatriya
(AOR_23_iranian_light_cav) Kontaktní jízda
Leuce Epos
(AOR_3_Gallic_Light_Cavalry) Kontaktní jízda
Galatai Epos
(AOR_30_Galatian_Light_Cavalry) Kontaktní jízda
Galatai Epos
(AOR_31_Galatian_Light_Cavalry) Kontaktní jízda
Remi Mairepos
(AOR_4_Belgae_Heavy_Cavalry) Kontaktní jízda
Reidonez
(AOR_5_Germanic_Cavalry) Kontaktní jízda
Liguriae Epos
(AOR_8_Ligurian_Cavalry) Kontaktní jízda
Equites Campaniae
(AOR_9_Campanian_Cav) Kontaktní jízda
Ridanz
(Ger_Dreugulozez_Exworeidondijoi) Kontaktní jízda
Urození jezdci
(Ger_Noble_Riders) Kontaktní jízda
Baggage Train
(Supply_Barbarian) Kontaktní jízda |
Jízdní lučištníci |
Parasim Numidim
(AOR_14_Numidian_Cavalry) Jízdní lučištníci
Parasim Lebiponnim
(AOR_15_Libyan_Cavalry) Jízdní lučištníci
Ana-Arabim Kamelarios
(AOR_20_Arabian_Camel_Archers) Jízdní lučištníci
Shivatir-i Pahlavanig
(AOR_24_Parthian_Horse_Archers) Jízdní lučištníci
Savar-i Suguda
(AOR_26_Bac_Camels) Jízdní lučištníci
Jamsya Yukhuna Duna Purma
(AOR_26_Yuezhi_Archers) Jízdní lučištníci
Skythioi Hippotoxotai
(AOR_27_Scythian_Horse_Archers) Jízdní lučištníci
Skythioi Hippotoxotai
(AOR_28_Scythian_Horse_Archers) Jízdní lučištníci
Paphlagonikoi Hippeis
(AOR_29_Paphlagonian_Cavalry) Jízdní lučištníci
Illyrioi Hippeis
(AOR_37_Illyrian_Light_Cavalry) Jízdní lučištníci
Sauromatae Fat Aexsdzhytae
(AOR_43_Sarmatian_Horse_Archers) Jízdní lučištníci
Tarantinoi Hippeis
(AOR_44_Tarantine_Cav) Jízdní lučištníci
Marxolitho Wolxiskod
(Ger_Marxolitho_Wolxiskod) Jízdní lučištníci
Germánští jízdní vyzvědači
(Ger_Scout_Riders) Jízdní lučištníci |
Útočná jízda |
Yancai Uaezdaettae
(AOR_22_Alan_Noble_Cav) Útočná jízda
Khuveshavagan
(AOR_23_Persian_Cavalry) Útočná jízda
Asavaran-i Zrehbaran
(AOR_24_Parthian_Cataphracts) Útočná jízda
Roxolanoi Xistophoroi
(AOR_27_Roxolani_Lancers) Útočná jízda
Kappadokioi Xistophoroi
(AOR_29_Cappadocian_Lancers) Útočná jízda
Kappadokioi Xistophoroi
(AOR_31_Cappadocian_Lancers) Útočná jízda
Hippeis Thessalikoi
(AOR_36_Thessalian_Cavalry) Útočná jízda
Sauromatae Uaezdaettae
(AOR_43_Sarmatian_Cataphracts) Útočná jízda |
Slon |
Elephantes Hulaioi Liboukoi
(AOR_16_African_Elephants) Slon
Elephantes Hulaioi Liboukoi
(AOR_18_African_Elephants) Slon
Elephantes Syriakoi
(AOR_21_Syrian_War_Elephants) Slon
Elephantes Indikoi
(AOR_23_Indian_War_Elephants) Slon
Elephantes Indikoi
(AOR_26_Indian_War_Elephants_Bactria) Slon |
Obranná artilerie |
Germánský škorpión (obranný)
(Ger_Scorpion) Obranná artilerie
Škorpión na germánské baště
(Ger_Scorpion_Bastion) Obranná artilerie |
Polní artilerie |
Germánská balista
(Ger_Ballista) Polní artilerie
Balista na germánské baště
(Ger_Ballista_Bastion) Polní artilerie
Germánský škorpión
(Ger_Cheiroballistra) Polní artilerie |
Zvláštní |
Malhamit Kalb
(AOR_16_Garamantine_Hounds) Zvláštní
Corio Cunos Vidios
(AOR_3_Celtic_Savage_Dogs) Zvláštní
Kappadokioi Kyon
(AOR_31_Anatolian_Mountain_Dogs) Zvláštní
Molossoi Kyon
(AOR_36_Molossian_Hounds) Zvláštní
Vadasz Spako
(AOR_43_Steppe_Hunting_Dogs) Zvláštní
Jagon Hund
(AOR_5_Germanic_Hunting_Dogs) Zvláštní
Canes Bellici
(AOR_8_Roman_War_Dogs) Zvláštní |
Kontaktní loď |
Útočné diéry - Hildisvini
(Bar_Assault_Bireme_Germ) Kontaktní loď
Útočné triéry - Hildisvini
(Bar_Assault_Trireme_Germ) Kontaktní loď
Těžký jezdec - Druthinaz
(Bar_Heavy_Raider_Germ) Kontaktní loď
Středně těžký útočný nájezdník - Hildisvini
(Bar_Medium_Raider_Germ) Kontaktní loď
Útočný nájezdník - Hildisvini
(Bar_Raider_Germ) Kontaktní loď |
Loď se střelami |
Nájezdnický střelec - Druthiz
(Bar_Missile_Raider_Germ) Loď se střelami |
Myos Hormos
Egypt
Egypt
Memfis
Egypt
Egypt
Alexandrie
Egypt
Egypt
Diospolis
Egypt
Egypt
Thapsus
Kartágo
Kartágo
Macomades
Kartágo
Kartágo
Leptis Magna
Kartágo
Kartágo
Kartágo
Kartágo
Kartágo
Aksum
Aksum
Aksum
Meroe
Království Kuš
Království Kuš
Ptolemaiův Theron
Blemmyové
Blemmyové
Burdigala
Akvitáni
Akvitáni
Nemossos
Arvernové
Arvernové
Lemonum
Piktonové
Piktonové
Eudaemon
Himjar
Himjar
Maskat
Maskat
Maskat
Marib
Sába
Sába
Gerrha
Gerrha
Gerrha
Adummatu
Kedarité
Kedarité
Yathrib
Ma'in
Ma'in
Alexandria Arachosia
Arachosie
Arachosie
Kapisene
Arachosie
Arachosie
Artacoana
Arie
Arie
Phrada
Sagartie
Sagartie
Merv
Arie
Arie
Armavir
Arménie
Arménie
Tushpa
Arménie
Arménie
Arsamosata
Arménie
Arménie
Efez
Sardy
Sardy
Pergamon
Pergamon
Pergamon
Pessinus
Sardy
Sardy
Rhodos
Rhodos
Rhodos
Baktra
Baktrie
Baktrie
Eucratideia
Baktrie
Baktrie
Kartuba
Turdetanové
Turdetanové
Gadira
Kartágo
Kartágo
Treverorum
Treveriové
Treveriové
Nemetocenna
Atrebáté
Atrebáté
Nikomédie
Bithynie
Bithynie
Sinop
Pontus
Pontus
Amaseia
Pontus
Pontus
Trapezos
Trapézos
Trapézos
Tanais
Krym
Krym
Fanagorie
Krym
Krym
Panticapaeum
Krym
Krym
Eborakon
Briganté
Briganté
Camulodunon
Icéni
Icéni
Moridunon
Demétové
Demétové
Iska
Dumnoniové
Dumnoniové
Eildon
Kaledonská konfederace
Kaledonská konfederace
Eblana
Ebdaniové
Ebdaniové
Bam
Sagartie
Sagartie
Harmozie
Drangijána
Drangijána
Ibossim
Kartágo
Kartágo
Kart Hadašt
Kartágo
Kartágo
Numantie
Termesťané
Termesťané
Arse
Edetaniové
Edetaniové
Gabala
Ardhan
Ardhan
Phasis
Kolchida
Kolchida
Mccheta
Kartli
Kartli
Namnetum
Namnetové
Namnetové
Bibracte
Haeduové
Haeduové
Cenabum
Karnuté
Karnuté
Kath
Chórezm
Chórezm
Amul
Dahae
Dahae
Tarsus
Seleukovci
Seleukovci
Salamis
Kypr
Kypr
Side
Kypr
Kypr
Medhlan
Insubrové
Insubrové
Genua
Ligurie
Ligurie
Patavium
Venetové
Venetové
Alalie
Kartágo
Kartágo
Karalis
Kartágo
Kartágo
Petrodava
Bastarnové
Bastarnové
Malva
Getové
Getové
Sarmizegetusa
Apulijci
Apulijci
Mazaca
Kappadokie
Kappadokie
Samosata
Kappadokie
Kappadokie
Ancyra
Galacie
Galacie
Ikonium
Sardy
Sardy
Pura
Drangijána
Drangijána
Oraea
Drangijána
Drangijána
Bagacum
Nerviové
Nerviové
Vesontio
Sequaniové
Sequaniové
Athény
Athény
Athény
Hierapytna
Knóssos
Knóssos
Sparta
Sparta
Sparta
Casurgis
Bójové
Bójové
Istros
Bójové
Bójové
Delminium
Daorsiové
Daorsiové
Epidamnos
Ardijové
Ardijové
Iader
Dalmátové
Dalmátové
Volterra
Řím
Řím
Řím
Řím
Řím
Ariminum
Řím
Řím
Neapol
Řím
Řím
Kyréna
Egypt
Egypt
Paraitonion
Egypt
Egypt
Augila
Nasamonové
Nasamonové
Ammonium
Egypt
Egypt
Evora
Hispánští Keltové
Hispánští Keltové
Olisipo
Luzitánie
Luzitánie
Apollónie
Epirus
Epirus
Pella
Makedonie
Makedonie
Lárisa
Epirus
Epirus
Flevum
Frísové
Frísové
Tulifurdum
Cheruskové
Cheruskové
Uburzis
Markomani
Markomani
Cosentia
Řím
Řím
Brundisium
Řím
Řím
Lilybaeum
Kartágo
Kartágo
Syrakusy
Syrakusy
Syrakusy
Migdol
Gaetuli
Gaetuli
Dimmidi
Massylové
Massylové
Iol
Massylové
Massylové
Tingis
Kartágo
Kartágo
Gazaca
Atropatené
Atropatené
Ekbatana
Atropatené
Atropatené
Rhaga
Persie
Persie
Hatra
Seleukovci
Seleukovci
Seleukeia
Seleukovci
Seleukovci
Charax
Seleukovci
Seleukovci
Edessa
Seleukovci
Seleukovci
Charmuthas
Nabatea
Nabatea
Jeruzalém
Egypt
Egypt
Petra
Egypt
Egypt
Hegra
Nabatea
Nabatea
Singidunum
Skordiskové
Skordiskové
Segestica
Breucijští
Breucijští
Akink
Eraviskové
Eraviskové
Nisa
Parthie
Parthie
Zadrakarta
Parthava
Parthava
Hecatompylos
Parthava
Parthava
Susia
Parthava
Parthava
Súsy
Persie
Persie
Gor
Persie
Persie
Persepolis
Persie
Persie
Cydamus
Garamantové
Garamantové
Garama
Garamantové
Garamantové
Solokha
Královská Skythie
Královská Skythie
Samandar
Aorsoi
Aorsoi
Olbia
Catiaroiové
Catiaroiové
Siracena
Sirakové
Sirakové
Tolosa
Volkové
Volkové
Massalia
Massalie
Massalie
Octuduron
Helvétové
Helvétové
Noreia
Noriové
Noriové
Koria
Raetia
Raetia
Mons Regius
Aestiové
Aestiové
Galic
Anartové
Anartové
Tur
Budiniové
Budiniové
Gelonus
Roxolani
Roxolani
Sarai
Thyssagetové
Thyssagetové
Aktau
Masagetové
Masagetové
Belz
Lugiové
Lugiové
Budorgis
Lugiové
Lugiové
Ascaucalis
Gótové
Gótové
Alabu
Kimbrové
Kimbrové
Lupfurdum
Svébové
Svébové
Rhougion
Rugiové
Rugiové
Palmýra
Seleukovci
Seleukovci
Dura
Seleukovci
Seleukovci
Týros
Seleukovci
Seleukovci
Antiochie
Seleukovci
Seleukovci
Brigantium
Galicie
Galicie
Aracillum
Kantábrie
Kantábrie
Tarraco
Cessetaniové
Cessetaniové
Terra Incognita
Antheia
Tylis
Tylis
Navissos
Triballové
Triballové
Odessos
Království Odrysů
Království Odrysů
Pulpudeva
Makedonie
Makedonie
Bukhara
Baktrie
Baktrie
Samarkand
Baktrie
Baktrie